Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Bezpieczna droga do szkoły

14 września 2017 r. Strażnik Miejski przeprowadził pogadankę edukacyjną dla uczniów klas 1-3. Celem spotkania było propagowanie pozytywnych zachowań wśród dzieci. Omówione zostały m.in. zasady ograniczonego zaufania wobec osób nieznajomych, podstawy ruchu drogowego, bezpiecznego przejścia przez jezdnię oraz prawa i obowiązki pieszych.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Bezpieczna droga do szkoły
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.