Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Start

Bawiliśmy się, ucząc. Wspaniałych wspomnień czar!

Wprawdzie rozpoczął się już nowy rok szkolny, ale uczniowie klasy 7a nadal wspominają słoneczną środę - 21 czerwca 2017 r. W tym dniu odbyła się rowerowa wyprawa na Brzezie. Cała klasa została zaproszona przez państwa Paulinę i Macieja Banaszaków do Centrum Kształcenia Zawodowego - Ośrodka Szkolenia Kierowców. Swoim towarzystwem wspierała dzieci również mama Bartka, pani Alina Bezwierzchna. Wszyscy mogli poczuć się jak kursanci prawa jazdy. Spotkanie rozpoczęło się od zajęć warsztatowych na temat bezpieczeństwa i zasad ruchu drogowego. Prowadzący zajęcia tata Oli zwrócił szczególną uwagę na te elementy, które najbardziej dotyczą dzieci i młodzieży, a więc udział w ruchu pieszym i rowerowym. Przy okazji okazało się, że również jazda na rolkach wymaga znajomości odpowiednich reguł. Zajęcia zakończyły się testem. Wszyscy zdali go pomyślnie, otrzymali stosowne zaświadczenie i mogli przejść do zajęć praktycznych. Naprawdę praktycznych! Na uczniów czekał samochód, ciągnik i motocykl! Każdy mógł spróbować swych sił jako kierowca. Oczywiście na motocyklu przewoził pan Banaszak. Emocji i śmiechu oraz głośnego dopingu było co niemiara. W swobodnej atmosferze pikniku, zajadając się pysznym ciastem przygotowanym przez mamę Oli, uczniowie grali także w piłkę nożną i opalali się, korzystając w pełni z pięknej pogody. Świetna zabawa łączyła się z nauką. Uczniowie i wychowawca są ogromnie wdzięczni za tak wspaniałe przyjęcie i znakomicie spędzony czas. Dziękujemy!

Jesteś tutaj: Home Rodzice partnerami szkoły Bawiliśmy się, ucząc. Wspaniałych wspomnień czar!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.