Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Przyjaźń - zdarza się nie tylko w filmie

W październikowe popołudnie uczniowie klas 6a, 6b, 5a i 4b obejrzeli w gostyńskim kinie "Pod Kopułą" film przygodowy pt. "Tarapaty". Ta sprawnie opowiedziana, żartobliwa i jednocześnie trzymająca w napięciu historia nastolatków, pokazała młodym widzom, że można pokonać nieufność i otworzyć się na przyjaźń. W dobie internetu i smartfonów młodzi widzowie przekonali się, że słowa pisarki Tove Jansson wypowiedziane w drugiej księdze "Muminków": "Jedyne, co miało jakieś znaczenie, to to, że znalazłem mojego pierwszego przyjaciela, a tym samym zacząłem naprawdę żyć" - są nadal bardzo aktualne.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Przyjaźń - zdarza się nie tylko w filmie
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.