Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Start

Pięknie i pracowicie - jesień w pełnej krasie!

Pięknego, jesiennego dnia uczniowie klasy 3d i 3f mieli możliwość osobiście zmierzyć się z trudem prac gospodarskich. Państwo Danielczakowie zaprosili dzieci do swojego gospodarstwa, gdzie mogły skonfrontować wiedzę teoretyczną, którą uzyskały na zajęciach w szkole, z rzeczywistością. Uczniowie przekonali się, że przeszłość harmonijnie łączy się z teraźniejszością – obejrzeli narzędzia używane przez rolników w dawnych czasach, a także mogli przyjrzeć się z bliska nowoczesnym maszynom rolniczym wykorzystywanym współcześnie. Dużo czasu dzieci spędziły na polu, na świeżym powietrzu. Poznały etapy zbioru roślin okopowych, a potem z wielką radością i zaangażowaniem wprowadziły teorię w czyn - zbierały ziemniaki. Dzięki gościnności państwa Danielczaków realizacja szkolnych zajęć zyskała dodatkowy wymiar – uczniowie osobiście doświadczyli tego, o czym przeczytali na kartach podręcznika, wzięli udział w wykopkach. To był znakomicie spędzony dzień. Dziękujemy!

Jesteś tutaj: Home Rodzice partnerami szkoły Pięknie i pracowicie - jesień w pełnej krasie!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.