Na tropie przeszłości

Dnia 26 września 2017 r. grupa uczniów z naszej szkoły: Mikołaj Andrzejewski, Szymon Klauza, Klaudia Matuszyk, Patryk Młynarczyk, Ines Peisert, Jakub Sowiński, Zuzanna Stercuła, Zofia Szymczak, Bartosz Świstek i Laura Wachowiak, wzięła udział w grze miejskiej "Drużyny Śliwińskiego na tropach przeszłości naszej małej ojczyzny", zorganizowanej przez Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Zespołu Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu. Wszystkie zespoły uczniowskie po powitaniu przez nauczycieli ZSZ wyruszyły w trasę po Gostyniu. Podążając śladami miejsc pamięci narodowej, uczniowie wykonywali zadania związane z ważnymi wydarzeniami i postaciami z naszej historii. Uczestnicy, oprócz wiedzy historycznej, rozwijali umiejętność współpracy oraz kreatywnego myślenia. Gra miejska jest częścią projektu edukacyjnego "Powstanie Wielkopolskie w pamięci młodego pokolenia".

Jesteś tutaj: Home Aktualności Na tropie przeszłości