Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Na tropie przeszłości

Dnia 26 września 2017 r. grupa uczniów z naszej szkoły: Mikołaj Andrzejewski, Szymon Klauza, Klaudia Matuszyk, Patryk Młynarczyk, Ines Peisert, Jakub Sowiński, Zuzanna Stercuła, Zofia Szymczak, Bartosz Świstek i Laura Wachowiak, wzięła udział w grze miejskiej "Drużyny Śliwińskiego na tropach przeszłości naszej małej ojczyzny", zorganizowanej przez Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Zespołu Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu. Wszystkie zespoły uczniowskie po powitaniu przez nauczycieli ZSZ wyruszyły w trasę po Gostyniu. Podążając śladami miejsc pamięci narodowej, uczniowie wykonywali zadania związane z ważnymi wydarzeniami i postaciami z naszej historii. Uczestnicy, oprócz wiedzy historycznej, rozwijali umiejętność współpracy oraz kreatywnego myślenia. Gra miejska jest częścią projektu edukacyjnego "Powstanie Wielkopolskie w pamięci młodego pokolenia".

Jesteś tutaj: Home Aktualności Na tropie przeszłości
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.