Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Jesień w poezji

W słoneczny jesienny dzień 13 października 2017 r. odbyły się szkolne eliminacje Gminnego Konkursu Recytatorskiego "Jesień w poezji", organizowanego przez Szkołę Podstawową w Daleszynie.  W konkursie uczestniczyło 18 uczniów z klas I-III. Zwyciężczyniami zostały: Magdalena Ciesielska, Anna Nowaczyk i Julia Witczak, które zakwalifikowały się do etapu gminnego.

Jesteś tutaj: Home Konkursy Jesień w poezji
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.