Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Upamiętniliśmy rozstrzelanych w 1939 r.

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny upamiętnili rocznicę egzekucji trzydziestu mieszkańców Ziemi Gostyńskiej, której dokonali hitlerowcy 78 lat temu. Na uroczystym apelu 23 października członkowie sekcji SU przypomnieli ich nazwiska, a wszyscy uczcili ich pamięć minutą ciszy.
W drugiej części spotkania dyrektor Waldemar Minta wręczył nagrody Mistrzom Tabliczki Mnożenia: Patrykowi Młynarczykowi z VIIb, Oskarowi Bielce z VIb, Mikołajowi Liszczyńskiemu z Vb i Bartoszowi Kubiakowi z IVd.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Upamiętniliśmy rozstrzelanych w 1939 r.
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.