Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Rywalizacji się nie boimy!

19 października 2017 r. przedstawiciele klas trzecich brali udział w Międzyszkolnych Zawodach Sportowych dla uczniów klas I-III pod hasłem "Złość schowaj do kieszeni" organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 1 w Gostyniu. Celem sportowej rywalizacji było propagowanie kultury fizycznej, wdrażanie do współpracy i współzawodnictwa zespołowego oraz rozwijanie wśród dzieci zainteresowania aktywnym spędzaniem czasu wolnego. W zmaganiach brało udział 9 drużyn z gminy Gostyń. Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych konkurencji. Nasi reprezentanci wywalczyli 3 miejsce. Wszyscy zawodnicy dostali medale. Ponadto na młodych sportowców czekał słodki poczęstunek. Zawody były pasjonujące i przebiegały w znakomitej atmosferze. Gratulujemy miejsca na podium.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Rywalizacji się nie boimy!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.