Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Pojazd przyszłości" – rozstrzygnięty

23 października w Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "Pojazd przyszłości". Do konkursu zgłoszono zostało 216 prac, w tym 16 prac z naszej szkoły. Instruktorzy plastyki, Marek Ratajczyk i Irena Kędziora, dokonali oceny prac, zwracając uwagę na kreatywność, "ciekawy i odważny projekt, aby dany pojazd nie przypominał współczesnych, w dalszej kolejności - kompozycję i kolorystykę oraz staranność wykonania". Ogółem przyznano 14 równorzędnych nagród i 30 wyróżnień w trzech kategoriach wiekowych. Wśród laureatów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. Nagrody otrzymali Martyn Gendera klasa 3e, Zuzanna Twardowska klasa 4b. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Mikołaj Dzierżgowski klasa 4a, Michał Kaczor klasa 4b, Kacper Twardowski klasa 4b. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Powiatowy Konkurs Plastyczny "Pojazd przyszłości" – rozstrzygnięty
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.