Powiatowy Konkurs Plastyczny "Pojazd przyszłości" – rozstrzygnięty

23 października w Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "Pojazd przyszłości". Do konkursu zgłoszono zostało 216 prac, w tym 16 prac z naszej szkoły. Instruktorzy plastyki, Marek Ratajczyk i Irena Kędziora, dokonali oceny prac, zwracając uwagę na kreatywność, "ciekawy i odważny projekt, aby dany pojazd nie przypominał współczesnych, w dalszej kolejności - kompozycję i kolorystykę oraz staranność wykonania". Ogółem przyznano 14 równorzędnych nagród i 30 wyróżnień w trzech kategoriach wiekowych. Wśród laureatów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. Nagrody otrzymali Martyn Gendera klasa 3e, Zuzanna Twardowska klasa 4b. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Mikołaj Dzierżgowski klasa 4a, Michał Kaczor klasa 4b, Kacper Twardowski klasa 4b. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Powiatowy Konkurs Plastyczny "Pojazd przyszłości" – rozstrzygnięty