Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Piłkarze wicemistrzami powiatu

Finał Powiatu Gostyńskiego w halowe piłce nożnej odbył się w naszej szkole. Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn, które zwycięsko przebrnęły przez pierwszą rundę eliminacji. Były to reprezentacje SP nr 2 w Gostyniu, SP nr 5 w Gostyniu, SP nr 1 Gostyniu, SP w Pępowie i SP w Borku. Zespoły rywalizowały systemem "każdy z każdym". Nasza drużyna walczyła dzielnie i zajęła 2 miejsce.
Ostateczna kolejność mistrzostw:
1. SP 5 Gostyń
2. SP 2 Gostyń
3. SP Borek
4. SP 1 Gostyń
5. SP Pępowo
Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Rajewski, Kacper Łaniak, Szymon Ludwiczak, Joanna Leśniak, Mateusz Nowak, Jakub Wiatrowski, Bartek Konstanty, Jan Jakubiak, Antek Bonawenturczyk, Michał Mikosz, Kinga Krówka.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Piłkarze wicemistrzami powiatu
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.