Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Gminny Konkurs Recytatorski "Jesień w poezji"

26 października 2017 roku w Szkole Podstawowej w Daleszynie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski "Jesień w poezji". Uczniowie naszej szkoły odnieśli duży sukces. Anna Nowaczyk z kl. 2a zajęła I miejsce, Magdalena Ciesielska z kl. 1a – II miejsce, Julia Witczak z kl. 3a – III miejsce.

Jesteś tutaj: Home Konkursy Gminny Konkurs Recytatorski "Jesień w poezji"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.