Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Szacunek dla generała

W październiku wraz z rodziną byłem w Warszawie. Z okazji zbliżającego się dnia Wszystkich Świętych odwiedziliśmy Cmentarz Wojskowy na Powązkach, gdzie znajduje się grób patrona naszej szkoły gen. Tadeusza Kutrzeby. W imieniu całej społeczności szkolnej złożyliśmy na grobie wieniec oraz zapaliliśmy znicz od samorządu uczniowskiego.

Bartosz Kubiak uczeń klasy 4D

Jesteś tutaj: Home Aktualności Szacunek dla generała
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.