Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Start

Wspólne eksperymenty

W dniu 3 listopada uczniowie klas 3d i 3f brali udział w niezapomnianych zajęciach, które poprowadziła jedna z mam – pani Małgorzata Ratajczak. Wykorzystując wodę, olej, kakao, barwniki, sodę, sól, piankę do golenia i inne jeszcze materiały, przeprowadziła ona ciekawe eksperymenty, które pozwoliły dzieciom obserwować niezwykłe reakcje i zjawiska. Szczególnie podobały się doświadczenia o intrygujących nazwach: "Lampa lava", "Kolorowy deszcz", "Kolorowe wulkany", "Tańczący olej" i "Burza w szklance wody". Bez wątpienia rozbudziły one wyobraźnię i ciekawość poznawczą dzieci. Było pouczająco, ciekawie i wesoło. Dziękujemy za atrakcyjne zajęcia i miło spędzony czas.

Jesteś tutaj: Home Rodzice partnerami szkoły Wspólne eksperymenty
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.