Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Superniania w naszej szkole!

W poniedziałek 6 listopada 2017 r. o 11.40 odbyło się spotkanie profilaktyczne uczniów klas V - VII z panią Dorotą Zawadzką - psychologiem i pedagogiem, doradcą rodzinnym i trenerem umiejętności społecznych. Pani Zawadzka prowadziła popularne programy telewizyjne: "Superniania", "I Ty możesz mieć superdziecko", "Świat według dziecka", "Dorota Zawadzka. Do tablicy". Jest ambasadorką akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom" oraz społecznym doradcą Rzecznika Praw Dziecka. Choć temat spotkania był poważny: "Uwaga, Internet też może być niebezpieczny", bo dotyczył prawa do prywatności w internecie, netykiety, gier, filmów, zachowania ostrożności w sieci, ograniczonego zaufania i konieczności krytycznego myślenia przy korzystaniu z zasobów, to jednak sposób przedstawienia go daleki był od nudnego wykładu. Słuchacze odświeżyli sobie wiedzę na temat zagrożeń w internecie i zasad bezpieczeństwa. Osobiste spotkanie z autorytetem w dziedzinie psychologii i wychowania na pewno długo zostanie w pamięci uczestników spotkania.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Superniania w naszej szkole!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.