Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Start

Z wizytą w Starostwie

W środę 8 listopada uczniowie klasy 4d wraz z wychowawczynią odwiedzili Starostwo Powiatowe w Gostyniu. Powitała ich mama jednego z uczniów, pani Joanna Jakubiak. W sali posiedzeń obejrzeli ciekawą prezentację na temat funkcjonowania Powiatu Gostyńskiego. Dowiedzieli się, gdzie w przyszłości mogą załatwić różne sprawy. Uczniowie 4d poczuli się jak członkowie Rady Powiatu podczas obrad. Starosta, pan Robert Marcinkowski zaprosił czwartoklasistów do gabinetu i opowiedział o swojej pracy, chętni mogli na chwilę zająć miejsce w jego fotelu. W Wydziale Oświaty i Spraw Społecznych pan Marek Smektała mówił o szkołach ponadgimnazjalnych, prowadzonych przez Powiat Gostyński. Wizyta w starostwie bardzo się wszystkim podobała. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Jesteś tutaj: Home Rodzice partnerami szkoły Z wizytą w Starostwie
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.