Z wizytą w Starostwie

W środę 8 listopada uczniowie klasy 4d wraz z wychowawczynią odwiedzili Starostwo Powiatowe w Gostyniu. Powitała ich mama jednego z uczniów, pani Joanna Jakubiak. W sali posiedzeń obejrzeli ciekawą prezentację na temat funkcjonowania Powiatu Gostyńskiego. Dowiedzieli się, gdzie w przyszłości mogą załatwić różne sprawy. Uczniowie 4d poczuli się jak członkowie Rady Powiatu podczas obrad. Starosta, pan Robert Marcinkowski zaprosił czwartoklasistów do gabinetu i opowiedział o swojej pracy, chętni mogli na chwilę zająć miejsce w jego fotelu. W Wydziale Oświaty i Spraw Społecznych pan Marek Smektała mówił o szkołach ponadgimnazjalnych, prowadzonych przez Powiat Gostyński. Wizyta w starostwie bardzo się wszystkim podobała. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Jesteś tutaj: Home Rodzice partnerami szkoły Z wizytą w Starostwie