Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Konkurs plastyczny "Polskie symbole narodowe"

Z listopadzie zorganizowano konkurs plastyczny "Polskie symbole narodowe". Konkurs był skierowany do najmłodszych wychowanków, uczniów klas pierwszych i klasy drugiej. Głównym celem konkursu było wzbudzanie u dzieci uczuć patriotycznych, stwarzanie okazji do działalności plastycznej związanej z symboliką narodową, rozwijanie zainteresowań plastycznych i pobudzanie do twórczego wykorzystania czasu wolnego. Na konkurs wpłynęło 26 prac. Prace uczniów były bardzo atrakcyjnie wykonane, przemyślane i ciekawe. Uczestnicy wykazali się doskonałą znajomości symboli narodowych. Pierwsze miejsce zajęli: Julia Sekuła 1a i Jędrzej Szymoniak 2a, II miejsce: Michał Knapp 1b i Maciej Dudkowiak 2a, III miejsce: Lilianna Gierlik 1b, Marcelina Kaczor 1a oraz Damian Pawlak 2a. Wyróżnienia otrzymali: Jakub Klimkowski 1a, Piotr Frąckowiak 1a, Olga Czapla 1b, Gabriela Prywerek 1b, Aleksander Karczewski 1b, Anna Nowaczyk 2a, Magdalena Ciesielska 1b. Serdecznie gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Konkurs plastyczny "Polskie symbole narodowe"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.