Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Start

Bankowość bez tajemnic!

Dzięki zaangażowaniu rodzica, pani Magdaleny Mazurek, uczniowie klasy 7a zostali zaproszeni do wzięcia udziału w lekcji bankowości i zwiedzenia Banku Zachodniego WBK w Gostyniu. Spotkanie odbyło się 13 listopada 2017 r. Uczniowie wzięli udział w zajęciach edukacyjnych, podczas których poznali m.in. tajniki bankowości mobilnej i zasady bezpiecznego z niej korzystania oraz nowinki technologiczne związane z możliwościami, jakie daje telefon komórkowy - można nim wypłacać pieniądze, a nawet płacić za parking. Okazało się także, że uczniowie 7a posiadają sporą wiedzę na temat bankowości, bezpiecznego korzystania z kont i bankomatów. Zajęcia warsztatowe zakończył konkurs. Z nagród cieszyli się zwycięzcy, ale nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Dla wszystkich były słodkości i upominki. Podczas wizyty uczniowie mieli okazję poznać budynek banku BZ WBK. Szczególne emocje towarzyszyły zwiedzaniu skarbca. Procedury otwarcia, ogromny rozmiar drzwi i grube kraty zrobiły wrażenie na wszystkich! Uczniowie wrócili ze spotkania pełni wrażeń, bogatsi o nowe wiadomości. Bardzo dziękujemy za niezwykle interesująco spędzony czas.

Jesteś tutaj: Home Rodzice partnerami szkoły Bankowość bez tajemnic!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.