Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Gminny Konkurs Wiedzy Ekologicznej

15 listopada odbył się Gminny Konkurs Wiedzy Ekologicznej pod hasłem "Nie truj swoich bliskich". Jego organizatorem była Straż Miejska w Gostyniu we współpracy z Wydziałem Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska, Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Gostyń, Zakładem Wodociągów i Kanalizacji oraz Wydziałem Gospodarki Komunalnej. Celem konkursu było propagowanie wiedzy z zakresu ekologii, ochrony przyrody, przeciwdziałania zjawiskom niskiej emisji oraz motywowanie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego. W konkursie brały udział dzieci z klas 4-7 szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Gostyń. Uczniowie rozwiązywali test z zakresu wiedzy ekologicznej, Wszyscy uczestnicy przedsięwzięcia otrzymali nagrody i podziękowania. Nagrody laureatom wręczył Burmistrz Gostynia. Gratulujemy uczniom naszej szkoły, którzy wykazali się rozległą wiedzą i zajęli czołowe lokaty w konkursie.
Zwycięzcy w kategorii kl. 4-5:
Maurycy Jernaś (SP2) - I miejsce
Karolina Krzyżostaniak (SP2) - II miejsce
Mateusz Nowak (SP2) - III miejsce
Zwycięzcy w kategorii kl. 6-7:
Szymon Klauza (SP2), Patryk Młynarczyk (SP2) - I miejsce
Jakub Sowiński (SP2) - III miejsce

Jesteś tutaj: Home Konkursy Gminny Konkurs Wiedzy Ekologicznej
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.