Arcymistrz czytania wybrany

W poniedziałek 27 listopada odbył się finał Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania. Wzięli w nim udział Mistrzowie Czytania wyłonieni w etapie klasowym. Czytali pięknie fragmenty z różnych książek z literatury pięknej. Jury oceniało kulturę słowa, dobór tekstów, ogólne wrażenie. Spośród dwudziestu uczestników wyłoniło siedmiu Mistrzów Czytania oraz Arcymistrza Czytania. W klasach siódmych wygrała Katarzyna Bąk z VIIb, w szóstych – Julia Ciesielska z VIb, w piątych – Oliwia Kanikowska z Va, w czwartych – Zofia Kasperczak z IVd, w trzecich – Katarzyna Prywer z IIIc, w drugiej klasie – Matylda Molinus z IIa oraz Aleksander Karczewski z Ib. Tytuł arcymistrzowski już po raz drugi zdobyła Julia Ciesielska z VIb.

Jesteś tutaj: Home Konkursy Arcymistrz czytania wybrany