Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Arcymistrz czytania wybrany

W poniedziałek 27 listopada odbył się finał Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania. Wzięli w nim udział Mistrzowie Czytania wyłonieni w etapie klasowym. Czytali pięknie fragmenty z różnych książek z literatury pięknej. Jury oceniało kulturę słowa, dobór tekstów, ogólne wrażenie. Spośród dwudziestu uczestników wyłoniło siedmiu Mistrzów Czytania oraz Arcymistrza Czytania. W klasach siódmych wygrała Katarzyna Bąk z VIIb, w szóstych – Julia Ciesielska z VIb, w piątych – Oliwia Kanikowska z Va, w czwartych – Zofia Kasperczak z IVd, w trzecich – Katarzyna Prywer z IIIc, w drugiej klasie – Matylda Molinus z IIa oraz Aleksander Karczewski z Ib. Tytuł arcymistrzowski już po raz drugi zdobyła Julia Ciesielska z VIb.

Jesteś tutaj: Home Konkursy Arcymistrz czytania wybrany
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.