Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Start

Warsztaty edukacyjne

Z inicjatywy rodziców, dla uczniów klasy IIa, zorganizowane zostały warsztaty edukacyjne. Dotyczyły one umiejętności tworzenia różnych form wypowiedzi pisemnych. Podczas zajęć dzieci dokonywały opisu dowolnego przedmiotu lub owocu. Dowiedziały się również, jakie zmysły są niezbędne w czasie tworzenia opisu. Uczniowie mogli wyrazić swoje odczucia i myśli budując różne zdania. Dużą atrakcją był konkurs "Poznaję przez dotyk". Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Dziękujemy za ciekawe zajęcia.

Jesteś tutaj: Home Rodzice partnerami szkoły Warsztaty edukacyjne
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.