Warsztaty edukacyjne

Z inicjatywy rodziców, dla uczniów klasy IIa, zorganizowane zostały warsztaty edukacyjne. Dotyczyły one umiejętności tworzenia różnych form wypowiedzi pisemnych. Podczas zajęć dzieci dokonywały opisu dowolnego przedmiotu lub owocu. Dowiedziały się również, jakie zmysły są niezbędne w czasie tworzenia opisu. Uczniowie mogli wyrazić swoje odczucia i myśli budując różne zdania. Dużą atrakcją był konkurs "Poznaję przez dotyk". Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Dziękujemy za ciekawe zajęcia.

Jesteś tutaj: Home Rodzice partnerami szkoły Warsztaty edukacyjne