Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Konkurs plastyczny "Mój baśniowy przyjaciel"

27 listopada w świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczny dla dzieci korzystających z zajęć świetlicowych. Zadaniem uczniów było wykonanie dowolną metodą plastyczną portretu ulubionego bohatera książkowego. Uczniowie zapoznali się z różnymi baśniami, m. in. "Bracia Grimm", "Cudowny Świat Baśni". Baśnie cieszą się wielkim powodzeniem zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Są dla wszystkich źródłem bogatych przeżyć i wrażeń, niezastąpionym sposobem wzbogacenia wyobraźni, a także pobudzania zainteresowania otaczającym światem ludzi i zwierząt. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i pomysłowością wykonały prace konkursowe. Celem konkursu było promowanie czytelnictwa oraz rozwijanie pasji twórczej u dzieci. Trzymamy kciuki, wyniki już wkrótce!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Konkurs plastyczny "Mój baśniowy przyjaciel"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.