Z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu

28 listopada w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu odbyło się spotkanie z laureatami konkursu "Zawsze bezpiecznie" oraz inauguracja "Elementarza bezpieczeństwa" ilustrowanego pracami dzieci, w tym Martyna Gendery z klasy IIIe. Policja poinformowała przybyłych, że elementarz będzie rozdawany dzieciom z klas I-III w szkołach powiatu gostyńskiego. Elementarz oprócz prac laureatów zawiera krzyżówkami, rebusy. Zwraca uwagę na prawidłowe zachowania w miejscach publicznych, w szkole, na drodze. Porusza też temat kontaktu z nieznajomymi czy ataku psa.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu