Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu

28 listopada w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu odbyło się spotkanie z laureatami konkursu "Zawsze bezpiecznie" oraz inauguracja "Elementarza bezpieczeństwa" ilustrowanego pracami dzieci, w tym Martyna Gendery z klasy IIIe. Policja poinformowała przybyłych, że elementarz będzie rozdawany dzieciom z klas I-III w szkołach powiatu gostyńskiego. Elementarz oprócz prac laureatów zawiera krzyżówkami, rebusy. Zwraca uwagę na prawidłowe zachowania w miejscach publicznych, w szkole, na drodze. Porusza też temat kontaktu z nieznajomymi czy ataku psa.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.