Wycieczka do Poznania

30 listopada w ramach andrzejek, klasy 4c i 4d uczestniczyły w jednodniowej wycieczce do Poznania. Najpierw dzieci mogły aktywnie spędzić czas w Parku Trampolin – Jump Arenie. Następnie udali się do Laboratorium Wyobraźni, gdzie m.in. samodzielnie wykonywali eksperymenty pod okiem ekspertów, uczestniczyli w wystawie użytkowej, gdzie dowiedzieli się np. jak działają alarmy, co widzi telefon, itp. oraz rozwiązywali andrzejkowe łamigłówki. Cały program, podczas którego uczniowie się świetnie bawili, a jednocześnie uczyli, oparty był na Nowej Podstawie Programowej obowiązującej w szkołach. Ta aktywna wycieczka do Poznania zakończyła się w McDonald’s i dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych emocji, które na pewno długo pozostaną w pamięci. Dla wszystkich był to bardzo miło spędzony czas.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wycieczka do Poznania