Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Konkurs "Mój baśniowy przyjaciel" rozstrzygnięty!

Konkurs "Mój baśniowy przyjaciel" rozstrzygnięty!
I miejsce - Jakub Klimkowski Ia
II miejsce - Małgorzata Pawlik IIIb
III miejsce - Matylda Molinus IIa
Wyróżnienia otrzymali: Emilia Jankowiak Ic, Zofia Maćkowiak IIId, Anna Nowaczyk IIa, Maciej Dudkowiak IIa, Amelia Czapula IIIf, Katarzyna Prywer IIIc, Gabriela Prywerek Ib, Marcelina Kaczor Ia, Wiktoria Cieślak Ia, Jagoda Wierzchowska Ib, Oliwia Biniaszak Ia, Maja Maciaś IIIb, Weronika Wilczek Ic.
Gratulujemy zdolnym Świetlikom!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Konkurs "Mój baśniowy przyjaciel" rozstrzygnięty!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.