Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Otrzymaliśmy Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie!

5 grudnia 2017 roku w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Krajowych Certyfikatów Szkoły Promującej Zdrowie. Zgodnie z procedurą nadawania certyfikatu, Minister Edukacji Narodowej – Anna Zalewska przyznała to prestiżowe wyróżnienie naszej szkole. Przyznanie certyfikatu jest potwierdzeniem, że szkoła pracuje zgodnie z modelem szkoły promującej zdrowie oraz wyrazem uznania za dotychczasowe osiągnięcia, będące wynikiem wieloletniej pracy.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Otrzymaliśmy Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie!