Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Bezpieczne grzybobranie

49 uczniów z klas IV – VI wzięło udział w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Jadalne i trujące grzyby polskich lasów". Dzieci wykazały się dużą znajomością tematyki. Dokładnie opisały i starannie narysowały zarówno grzyby trujące, jak i jadalne. Podały także objawy zdrowotne wynikające ze spożycia trujących okazów oraz przedstawiły sposoby postępowania w przypadku zatrucia grzybami. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy!
Laureaci w/w konkursu
klasy IV
Michał Kaczor kl. IV b - I miejsce
Zuzanna Twardowska kl. IV b - II miejsce
Kacper Twardowski kl. IV b - III miejsce
Borys Rogala kl. IV b - wyróżnienie
Alan Rybakowski kl. IV b - wyróżnienie
Mateusz Gryczka kl. IV d - wyróżnienie
klasy V
Mateusz Nowak kl. V a - I miejsce
Maurycy Jernaś kl. V a - II miejsce
Patrycja Organistka kl. V a - III miejsce
klasy VI
Julia Ciesielska kl. VI b - I miejsce
Adam Danek kl. VI b - II miejsce
Wiktoria Zimowska kl. VI b - III miejsce
Mikołaj Szymczak kl. VI a - wyróżnienie
Nikola Szajbel kl. VI a - wyróżnienie

Jesteś tutaj: Home Konkursy Bezpieczne grzybobranie
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.