Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Powiatowy konkurs plastyczny na Kartkę Świąteczną rozstrzygnięty

18 grudnia w Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik", odbyło się posumowanie i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu. Zadaniem uczestników było wykonanie kartki świątecznej w dowolnej technice plastycznej. Na konkurs wpłynęło 797 kartek. Oceniając prace jury brało pod uwagę m.in.: ciekawy pomysł, kompozycję, wkład pracy, samodzielne wykonanie oraz życzenia świąteczne. Wśród laureatów konkursu znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. W kategorii do lat 7 nagrodę otrzymała Marcelina Kaczor kl Ia, a wyróżnienie Amelia Kociucka kl. Ic. W kategorii wiekowej od 8 do 10 lat wyróżnienia otrzymali: Klaudia Konieczna kl. IVc, Zuzia Paluszkiewicz kl. IVd, Antonina Ceranka kl. IVc, Michał Kaczor kl. IVb. W kategorii wiekowej od 11 do 13 lat wyróżnienie otrzymał Mikołaj Szymczak kl. VIa. Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych.

Jesteś tutaj: Home Konkursy Powiatowy konkurs plastyczny na Kartkę Świąteczną rozstrzygnięty
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.