Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Mistrzyni interesującej fabuły

W grudniu 2017 roku został rozstrzygnięty Konkurs Humanistyczny pod hasłem "Zabawy fabularne z lekturami", którego organizatorem było Stowarzyszenie "Nowoczesna Szkoła" działające przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Pogorzelskiej w Pogorzeli. Zadanie konkursowe nie należało do najłatwiejszych. Polegało na napisaniu przez uczestników innego zakończenia lub dalszych losów bohaterów lektury szkolnej. Z tym wymagającym niezwykłej wyobraźni, kreatywności i talentu literackiego wyzwaniem fenomenalnie poradziła sobie Julia Ciesielska, uczennica klasy 6b. Jej praca, przedstawiająca dalsze losy bohaterów lektury "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej, okazała się znakomita i Julia zajęła I miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych. Sukces jest tym większy, że oferta konkursowa swym zasięgiem terytorialnym obejmowała wszystkie gminy powiatu gostyńskiego.

Julii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych literackich sukcesów.

Jesteś tutaj: Home Konkursy Mistrzyni interesującej fabuły