Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Start

Wizyta w zakładzie fryzjerskim

W ramach realizacji programu "Rodzice partnerami szkoły", w czwartek 8 lutego 2018 r. uczniowie klasy 4c odwiedzili Pracownię Fryzur INES, prowadzoną przez mamę uczennicy - Panią Joannę Prokop-Szafraniak, która pokazała tajniki pracy fryzjera. Dzieci podczas spotkania integrującego klasę zostały poczęstowane pysznymi pączkami i herbatką oraz mogły dowiedzieć się, jak wygląda cyfrowe umówienie klienta na wizytę, jak dobiera się odpowiedni kolor farby do włosów oraz w jaki sposób wykonuje się profesjonalny masaż głowy. Każde dziecko miało szansę zrelaksować się na fotelach masujących oraz przeszło tak zwaną metamorfozę włosów, czyli wyszło z salonu z niecodzienną fryzurą. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i piękne fryzury zrobione w pozytywnej atmosferze!

Jesteś tutaj: Home Rodzice partnerami szkoły Wizyta w zakładzie fryzjerskim