Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "WIELKANOCNY KONKURS Z JAJEM" Rozstrzygnięty!

20 marca 2018 roku w GOK "Hutnik" odbyło się uroczyste podsumowanie szóstej już edycji Wielkanocnego Konkursu z Jajem, na który wpłynęło 189 pisanek i 248 świątecznych kartek. Na konkurs można było nadesłać dwa rodzaje prac - przedstawiające pisanki bądź kartki świąteczne. Oceniając prace, jury brało pod uwagę m.in.: ciekawy pomysł, kompozycję, wkład pracy oraz ręczne i samodzielne wykonanie. Oceny dokonano w 3 kategoriach:
- od 5-7 lat
- od 8-14 lat
- od 15 lat wzwyż
Przyznano ogółem: 31 wyróżnień oraz 14 nagród równorzędnych. Wśród laureatów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. 
W kategorii od 5-7 lat wyróżnienie otrzymała: Malwina Kocjan, kl. Ia 
W kategorii od 8-14 lat nagrodę otrzymała Julia Ciesielska, kl. VIb, natomiast wyróżnienia zdobyli: Kuba Piloński kl. IIId, Maria Mehr kl. VI b, Antek Bonawenturczyk kl. VIb.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Jesteś tutaj: Home Konkursy POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "WIELKANOCNY KONKURS Z JAJEM" Rozstrzygnięty!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.