Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Utalentowani literacko i plastycznie!

Powiatowy Konkurs Literacko – Plastyczno – Fotograficzny "Dialog z rzeczywistością" od lat cieszy się zainteresowaniem uczniów Dwójki. Nie inaczej było w tym roku. Do zmagań w XIII edycji konkursu przystąpiło 13 utalentowanych literacko i plastycznie uczniów naszej szkoły. "Mój świat" – taka była tematyka dla uczniów szkół podstawowych. Przygotowane prace znalazły uznanie członków jury, którzy podkreślali wysoki poziom konkursowych zmagań. Paulina Woźniak z 7a zajęła I miejsce w dziale literackim, wśród twórców utworów poetyckich. W dziale plastycznym w kategorii klas 1-4 Marcelina Dubowik z 4c wywalczyła III miejsce, Borys Rogala z 4b otrzymał wyróżnienie, natomiast w kategorii klas 5-7 z wyróżnienia cieszył się Mikołaj Miedziak z 7a. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jesteś tutaj: Home Konkursy Utalentowani literacko i plastycznie!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.