Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

"Wszyscy jesteśmy mieszkańcami Ziemi"

Dnia 26 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy drugiej: Matylda Molinus, Anna Nowaczyk, Jędrzej Szymoniak uczestniczyli w gminnych eliminacjach konkursu ekologicznego pt. "Wszyscy jesteśmy mieszkańcami Ziemi", które odbyły się w Szkole Podstawowej w Siemowie. Konkurs składał się z dwóch części  zadań dotyczących ekologii i zadań sprawnościowych. Dzieci wykazały się wiedzą z zakresu świadomości ekologicznej, umiejętnością segregacji różnych śmieci i prawidłowo rozwiązały test przyrodniczy. Reprezentanci "Dwójki" zajęli drugie miejsce. Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy "Wszyscy jesteśmy mieszkańcami Ziemi"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.