Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Gminny Konkurs Przyrodniczy "Ziemia jest naszym domem"

Kolejny raz Szkoła Podstawowa nr 2 była organizatorem Gminnego Konkursu Przyrodniczego "Ziemia jest naszym domem". Do zmagań, które odbyły się 24 kwietnia 2018 roku przystąpiło 29 uczniów, laureatów eliminacji szkolnych, zgłoszonych przez szkoły podstawowe z Gostynia (SP 2, 3, 5) oraz terenu gminy (Goli, Daleszyna, Kunowa, Siemowa, Sikorzyna). Patronat nad konkursem objęli: Wielkopolski Kurator Oświaty, Burmistrz Miasta Gostynia. Konkurs rozpoczął się wystąpieniem dyrektora szkoły pana Waldemara Minty, który powitał zebranych i życzył uczniom owocnej pracy podczas zmagań konkursowych. Uczestnicy rozwiązywali test. Zadania obejmowały wiedzę i umiejętności z wielu dziedzin zintegrowanych w przedmiocie przyroda. Prace dzieci oceniała Gminna Komisja Konkursowa. Laureatami konkursu zostały trzy uczennice, które otrzymały największą liczbę punktów:
Jessica Celka SP2 Gostyń – I miejsce,
Julia Ciesielska SP2 Gostyń – II miejsce,
Magdalena Klupś SP5 Gostyń – III miejsce.
Czworo uczestników otrzymało wyróżnienia:
Maciej Jerzynek SP 2 Gostyń,
Zuzanna Rochowska SP 5 Gostyń,
Maria Kaczmarek SP 2 Gostyń,
Stanisław Gbiorczyk SP Gola.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz upominki, a laureaci i wyróżnieni uczniowie – dyplomy i nagrody.
Gratulujemy rozległej wiedzy przyrodniczej i życzymy kolejnych sukcesów!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Gminny Konkurs Przyrodniczy "Ziemia jest naszym domem"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.