Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Sukces młodych talentów z "Dwójki"

W czwartek 26 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Gminnym Przeglądzie Młodych Talentów "Gostyniacy mają talent". Zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne, akrobatyczne oraz grę na flecie poprzecznym. Sukcesem zakończył się występ grupy tanecznej "Królowe tańca" w składzie: Amelia Smektała, Laura Kaźmierczak z kl. 3c i Laura Zawiślańska z kl. 3b, które zajęły II miejsce oraz Patrycji Mazurek z kl. 3c, która otrzymała wyróżnienie za śpiew i grę na instrumencie. Pierwsze miejsce w kategorii klas 4-6 zajęła Zosia Kasperczak z kl. 6d, prezentując wyjątkowe umiejętności akrobatyczne.
Serdecznie gratulujemy!

 

Jesteś tutaj: Home Konkursy Sukces młodych talentów z "Dwójki"