Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

PIĘKNO ŚWIATA, PIĘKNO SŁOWA

Dnia 15 maja 2018 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorsko-Plastyczny o tematyce przyrodniczej pt. "Piękno świata, piękno słowa". W konkursie wzięło udział 23 dzieci z klas IV-VII, które słowami i pracami plastycznymi przedstawiły bogactwo, piękno i różnorodność świata przyrody.
Recytacja wiersza:
Julia Pulik kl. VIa – I miejsce
Roksana Zimowska kl. VIb – II miejsce
Prace plastyczne:
Borys Rogala kl. IVb – I miejsce
Igor Lis kl. IVb – II miejsce
Zofia Ludwiczak kl. IVd – III miejsce
Zuzanna Twardowska kl. IVb – III miejsce
Kacper Twardowski kl. IVb – wyróżnienie
Amelia Aksamit kl. IVc – wyróżnienie
Marcelina Dubowik kl. IVc – wyróżnienie

Jesteś tutaj: Home Konkursy PIĘKNO ŚWIATA, PIĘKNO SŁOWA
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.