Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

"Gostyń i okolice”

W poniedziałek 4 czerwca w Szkole Podstawowej nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka w Gostyniu odbył się Gminny Konkurs Wiedzy "Gostyń i okolice” pod patronatem Burmistrza Gostynia. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Marysia Kapała III d, Michalina Matłoka III b i Kacper Kopeć III b. Uczniowie zajęli trzecie miejsce. Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy "Gostyń i okolice”
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.