Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Szkolne Eliminacje do Turnieju Warcabowego

Dnia 19 września 2018 roku odbyły się eliminacje szkolne w warcabach 64-polowych dla klas V-VI, których celem było wyłonienie zwycięzców, którzy wezmą udział w I Powiatowym Turnieju Warcabowym im. Edmunda Bojanowskiego. Eliminacje te cieszyły się dużym zainteresowaniem, a wygrani: Mateusz Skaziński (6B), Marysia Boruszewska (5D), Piotr Mikołajczak (5B) i Jan Boruszewski (6B) pokazali wysoki poziom umiejętności warcabowych. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Szkolne Eliminacje do Turnieju Warcabowego
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.