Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Świetlicowe "ZDROWIAKI" i "Przyjaciele Pana Ząbka".

"Kiedy śmieje się dziecko,
śmieje się cały świat"
Janusz Korczak

Akcja "Zdrowiaki - świetlaki" zachęca dzieci do współpracy i aktywnego udziału w życiu szkoły. Zajęcia odbywają się w ramach projektu Szkoły Promującej Zdrowie - "Żyj zdrowo i aktywnie". Jego celem jest zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie oraz ukształtowanie właściwych nawyków prozdrowotnych wśród dzieci. W świetlicy zauważyć można wzmożoną aktywność dzieci, tzn. uczniowie przebywający w świetlicy szkolnej, chętnie odrabiają zadania domowe, organizują zabawy ruchowe i czynnie biorą udział w konkursach szkolnych. Pobyt dzieci na wolnym powietrzu jet istotny ze względów zdrowotnych, jak również stwarza warunki do radosnej zabawy. Wspólne zabawy dostarczają wszystkim wiele radości i pozytywnych wrażeń. "Przyjaciel Pana Ząbka" zachęca dzieci, by zdrowo się odżywiały, codziennie dotleniały. Jednym słowem, by w szkole przebywało im się "smacznie, zdrowo i kolorowo", wtedy bowiem buzie dzieci są uśmiechnięte i zadowolone.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Świetlicowe "ZDROWIAKI" i "Przyjaciele Pana Ząbka".
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.