Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Jestem bezpieczny na drodze

Rozpoczął się rok szkolny. Świetliki przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się w drodze do i ze szkoły. Dzieci podczas zajęć na świeżym powietrzu, obserwowały ruch pieszych i pojazdów. Uczniowie oglądali, jak należy prawidłowo przechodzić przez jezdnię na pasach. Następnie, w sali dzieci nazywały znaki drogowe, a także tworzyły modele sygnalizatorów świetlnych z plastikowych kubków i makietę autostrady z kartonu. Uczniowie z pewnością będą czuli się bezpiecznie na drodze.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Jestem bezpieczny na drodze
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.