Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Dzień Chłopaka w świetlicy

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego, witamy serdecznie chłopaka każdego. Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń i innych przyjemności. W świetlicy szkolnej, z tej okazji odbyły się wesołe zabawy i konkursy. Wręczono chłopcom symboliczny "krawat życzeń" i poczęstowano ich słodkościami. Dziewczynki zaśpiewały naszym bohaterom STO LAT, rysowały także wymarzonych swoich chłopców. Koleżanki zaprosiły kolegów do wspólnej, tanecznej zabawy z balonami. Chłopcy byli bardzo zadowoleni, że dziewczyny pamiętały o ich święcie.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Dzień Chłopaka w świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.