Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

27 września 2018 r. nasza szkoła przyłączyła się do akcji popularyzującej uczenie się matematyki w czasie zabawy. Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) odbył się po raz ósmy. Jest to akcja edukacyjna, którą przeprowadzamy każdego roku w ostatnim tygodniu września. Jej celem jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki.
Na początku października uczniowie klas IV-VIII rywalizowali o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia. Poniżej Mistrzowie na poziomie poszczególnych klas:
Mistrz Tabliczki Mnożenia klas IV – Dawid Mucha
Mistrz Tabliczki Mnożenia klas V – Bartosz Hajduk
Mistrz Tabliczki Mnożenia klas VI – Mikołaj Liszczyński i Jakub Michalski
Mistrzyni Tabliczki Mnożenia klas VII – Julia Ciesielska
Mistrz Tabliczki Mnożenia klas VIII – Szymon Klauza
Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.