Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Kasztanowe "cudaki"

Nadeszła jesień, posypały się kasztany z drzew. Świetliki z ochotą przystąpiły do wykonania "cudaków". Powstało wiele ciekawych i oryginalnych ludzików i zwierząt. Dzieci miały sposobność wykazać się kreatywnością, a przy tym świetnie się bawiły.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Kasztanowe "cudaki"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.