Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Światowy Dzień Uśmiechu w świetlicy :)

Dzieci w świetlicy, także świętowały Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji wykonały rysunki z uśmiechniętymi buziami, emotikony wyglądały jak żywe:) Dzieci wykonały uśmiechnięte usta na patyczku, którymi obdarowały napotkane przez siebie osoby w szkole. Wszyscy z uśmiechem na twarzy świętowali ten dzień.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Światowy Dzień Uśmiechu w świetlicy :)
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.