Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Projekt okładki ulubionej książki

W świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczny pt. "Projekt okładki ulubionej książki". Jego celem było promowanie czytelnictwa, jak również rozbudzanie twórczej inwencji uczniów. W konkursie wzięło udział 36 Świetlików. Pierwsze miejsce zdobyły Gabriela Maciejewska (2a) oraz Lena Młynarczyk (1b), drugie – Lilianna Gierlik (2b), trzecie – Maja Matysiak (1b). Natomiast wyróżnienia otrzymali: Olga Bujak (1a), Adam Majewski (1b), Hanna Wałkiewicz (2a), Anna Prywer (1c) oraz Patrycja Kryłowska (1c). Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie, który odbędzie się niebawem.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Projekt okładki ulubionej książki
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.