Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Program "Wybieram wodę" w świetlicy

W środę, 24 października w ramach programu WYBIERAM WODĘ, dzieci podczas zajęć świetlicowych poszerzyły wiedzę na temat wody. Najpierw na podstawie prezentacji, dowiedziały się skąd się bierze deszcz i zapoznały się z obiegiem wody w przyrodzie. Następnie w ramach doświadczenia z folią, przekonały się, że "kropelka wody, potrafi pływać". W dalszej części zajęć, dzieci samodzielnie sprawdzały co pływa, a co tonie w wodzie. Na koniec, świetliki przy użyciu wody i barwników, tworzyły deszczowe wzory.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Program "Wybieram wodę" w świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.