Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktywna_przerwa_2018 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Sprawozdania

Realizacja planowanych działań Szkoły Promującej Zdrowie w październiku 2018 roku

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktywna_przerwa_2018 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Realizacja planowanych działań Szkoły Promującej Zdrowie w październiku 2018 roku - pobierz plik

AKTYWNA PRZERWA
{gallery}aktywna_przerwa_2018{/gallery}

WYBIERAM WODĘ
{gallery}wybieram_wode_2018{/gallery}

Jesteś tutaj: Home Szkoła Promująca Zdrowie Sprawozdania Realizacja planowanych działań Szkoły Promującej Zdrowie w październiku 2018 roku
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.