Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Czytamy dla Niepodległej

VI Szkolny Konkurs Pięknego Czytania odbył się 9 listopada 2018 r. W finale wzięli udział Mistrzowie Czytania z klas II-VIII. W kategorii klas II-V uczestnicy prezentowali wybrany przez siebie fragment ulubionej książki. Starsi uczniowie z klas VI-VIII czytali utwory wybrane z listy czterdziestu czterech tekstów z "Antologii Niepodległości" opublikowanej na oficjalnej stronie Prezydenta RP. Po prezentacjach uczniowskich Komisja Konkursowa w składzie: Anna Juska, Beata Kawczyńska-Konury, Ewa Sobkowiak – ogłosiła wyniki: 
W kategorii klas II-V pierwsze miejsce zajęła Marta Biskup z kl. IVa, drugie – Juliusz Ucinek z Vc, a trzecie – Bartosz Hajduk z Va. Wyróżnienie przyznano Magdalenie Ciesielskiej z IIb.
W kategorii klas VI-VIII zwyciężyła Katarzyna Bąk z VIIIb, drugie miejsce zajęła Maria Kaczmarek z VIIb, trzecie przypadło Kacprowi Rozworze z VIIIa. Wyróżnienie zdobył Szymon Smektała z VIIa.

Jesteś tutaj: Home Konkursy Czytamy dla Niepodległej
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.