Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów ps_1 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

PASJE SPORTOWE UCZNIÓW

Maciej Dudkowiak kl. 3a {gallery}ps_1{/gallery}

Nadia Szafraniak kl. 5c {gallery}ps_2{/gallery}

Kinga Krówka kl. 6a {gallery}ps_3{/gallery}

Alicja Kubiak kl. 1a, Matylda Kubiak kl. 4a {gallery}ps_4{/gallery}

Olaf Pietrzyk kl. 2a {gallery}ps_7{/gallery}

Mateusz Baran kl. 7b
Moja pasja rozpoczęła się od składania samolotów z kartki z zeszytu, wypuszczanych z balkonu. Potem za wszystkie pieniążki jakie dostawałem kupowałem modele plastikowe do sklejania. Zapisałem się również do Hutnika do klubu modelarskiego, gdzie sklejamy różne modele latamy na symulatorze oraz często uczestniczymy w zawodach. Obecnie kupiłem szybowca elektrycznego z którego jestem bardzo dumny, często mój instruktor zabiera mnie na lotnisko i puszczamy nasze modele.
{gallery}ps_8{/gallery}

Olga Czapla kl. 2b {gallery}ps_9{/gallery}

Agata Wasielewska kl. 4a {gallery}ps_11{/gallery}

Mateusz Gryczka kl. 5d
O każdej porze roku można cieszyć się inną dyscypliną. Jedynie pływanie jest całoroczną przyjemnością. Latem głównie jazda na rowerze, strzelanie z łuku, wspinaczka, bieganie, piłka nożna czy pływanie na wakeboardzie. Zimą gra w tenisa stołowego, narty, snowboard, jazda na łyżwach.
{gallery}ps_12{/gallery}

Marcelina Dubowik kl. 5c {gallery}ps_13{/gallery}