Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Artykuły

PASJE SPORTOWE UCZNIÓW

Maciej Dudkowiak kl. 3a 

Nadia Szafraniak kl. 5c 

Kinga Krówka kl. 6a 

Alicja Kubiak kl. 1a, Matylda Kubiak kl. 4a 

Olaf Pietrzyk kl. 2a

Mateusz Baran kl. 7b
Moja pasja rozpoczęła się od składania samolotów z kartki z zeszytu, wypuszczanych z balkonu. Potem za wszystkie pieniążki jakie dostawałem kupowałem modele plastikowe do sklejania. Zapisałem się również do Hutnika do klubu modelarskiego, gdzie sklejamy różne modele latamy na symulatorze oraz często uczestniczymy w zawodach. Obecnie kupiłem szybowca elektrycznego z którego jestem bardzo dumny, często mój instruktor zabiera mnie na lotnisko i puszczamy nasze modele.

Olga Czapla kl. 2b

Agata Wasielewska kl. 4a 

Mateusz Gryczka kl. 5d 
O każdej porze roku można cieszyć się inną dyscypliną. Jedynie pływanie jest całoroczną przyjemnością. Latem głównie jazda na rowerze, strzelanie z łuku, wspinaczka, bieganie, piłka nożna czy pływanie na wakeboardzie. Zimą gra w tenisa stołowego, narty, snowboard, jazda na łyżwach.

Marcelina Dubowik kl. 5c 

Michał Knapp kl. 2b 

Cezary Kaczmarek kl. 1b 

Marta Wasielewska kl. 5a 

Wiktor Wujek kl. 1c 

Zofia Ludwiczak kl. 5d 

Zuzanna Wachowiak kl. 5c 

Jesteś tutaj: Home
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.