Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY

52 dzieci z klas IV – VI wzięło udział w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Ryby polskich jezior i rzek". Uczniowie przygotowali graficzną prezentację wybranego gatunku ryb, które żyją w naszych rzekach lub jeziorach. Praca konkursowa zawierała rysunek i opis organizmu. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom gratulujemy!
Laureaci w/w konkursu:
Klasy IV
Mikołaj Kosmalski kl. IV b - I miejsce
Laura Kaźmierczak kl. IV c - II miejsce
Bartek Weber kl. IV b - III miejsce
Kacper Hacaś kl. IV c - III miejsce
Kevin Jędrzejczak kl. IV c - wyróżnienie
Klasy V
Borys Rogala kl. V b - I miejsce
Zofia Ludwiczak kl. V d - II miejsce
Amelia Aksamit kl. V c - III miejsce
Michał Kaczor kl. V b - III miejsce
Zuzanna Twardowska kl. V b - wyróżnienie
Kacper Twardowski kl. V b - wyróżnienie
Marcelina Dubowik kl. V c - wyróżnienie
Zuzanna Wachowiak kl. V c - wyróżnienie

Jesteś tutaj: Home Konkursy SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.